Lietošanas pamācība

Lietošanas pamācība

Lietošanas pamācība ir izveidota atbilstoši Lietošanas noteikumiem.

Moduļu pieprasīšana ir pieejama tikai Lietotājiem, kuriem ir izveidots Lietotāja konts (veikta reģistrācija).

Pēc moduļu pieprasījuma saņemšanas pieprasījuma statuss tiek nomainīts uz “Gaida apstiprinājumu”. Pēc pieprasījuma apstiprināšanas, Jūs saņemsiet informatīvu e-pastu par vadlīnijas pieejamību Jūsu profilā. Ja pēc pieprasījuma apstiprināšanas Atbilstības vadlīnijas modulis nav pieejams, lūdzam sazināties ar Atbilstība.lv klientu administratoru, rakstot uz info@atbilstiba.lv.

Visi iegādātie moduļi uzņēmuma atbildīgajam darbiniekam un pievienotajiem darbiniekiem ir pieejami sadaļā “Mani moduļi”. Izvēloties un spiežot uz konkrēta moduļa, atveras administrācijas panelis, kurā ir iespējams veikt sekojošas darbības:

Moduļa iespējas:

 • Apskatīt dokumentu – apskatīt aktuālo dokumenta redakciju;
 • Lejuplādēt dokumentu – lejupielādēt savā datorā, lai to varētu izdrukāt, nosūtīt darbiniekiem vai publicēt uzņēmuma iekšējā tīklā;
 • Apstiprināt iepazīšanos – izejot dubultās autentifikācijas procesu apliecināt, ka esat iepazinies ar dokumenta saturu un saprotat tā noteikumus.
 • Pildīt testu – (tikai pēc apliecinājuma izpildes) sākt pildīt zināšanu pārbaudes testu par dokumenta saturu;
 • Turpināt nepabeigtu testu – turpināt testa pildīšanu no vietas, kurā Lietotājs palicis pēdējā sesijā;
 • Apskatīt testu – apskatīt savus testa rezultātus;
 • Pildīt testu atkārtoti – pildīt testu vēlreiz, lai uzlabotu rezultātu vai nostiprinātu zināšanas;

Administrēšanas iespējas (tikai atbildīgajam darbiniekam):

 • Rediģēt dokumentu – pēc iepazīšanās ar dokumentu un (ja nepieciešams) vienošanās ar uzņēmuma vadību – dokumentu predefinēto lauku ievade, lai pielāgotu dokumentu konkrētā uzņēmuma vajadzībām.
 • Rediģēt testa iespējas – labot darbinieku iespējas pildīt testu atkārtoti;
 • Rediģēt darbinieku – pievienot vai noņemt darbinieku piekļuvi konkrētajam modulim;

Darbinieku saraksts (tikai atbildīgajam darbiniekam):

 • Iepazīties ar informāciju par to, vai darbinieki ir iepazinušies ar moduļa saturu, aizpildījuši testu, kā arī aplūkot darbinieku testa aizpildes rezultātus;
 • Lejuplādēt datus par darbinieku rezultātiem .csv datnes veidā.

Pievienot uzņēmuma profilam darbiniekus un administrēt to tiesības atbildīgais darbinieks var sadaļā “Darbinieki”, savukārt iepazīties ar visu darbinieku visu testu rezultātiem sadaļā “Apmācību rezultāti”.

Kad darbinieks uzspiež uz e-pastā saņemtās saites, nomaina paroli un autorizējas profilā, viņam atveras lietotāja profils, kurā sadaļā “Mani moduļi” pieejami moduļi, ar kuru saturu darbiniekam jāiepazīstas. Darbinieks var iepazīties ar moduļa dokumentiem, apliecināt iepazīšanos, kā arī pildīt zināšanu pārbaudes testu.

Kad ir uzsākta testa izpilde, gadījumā, ja tā nav pabeigta, pie tās var atgriezties un to turpināt jebkurā laikā. Pēc testa izpildes ir iespējams apskatīt pareizās un nepareizās atbildes uz visiem jautājumiem. Ja testa atkārtotai pildīšanai ir iestatīts laika ierobežojums, tad pirms pogas – “Pildīt vēlreiz” parādīšanās tiks veikta laika atskaite līdz tas būs iespējams.

Pildot testu ir 3 testa jautājuma veidi:

 • iespējama viena atbilde – varēs atzīmēt tikai vienu atbilžu variantu;
 • iespējamas vairākas atbildes – ir iespējams atzīmēt 2 un vairāk atbilžu variantus;
 • jautājums ar attēlu – uzklikšķinot uz attēlu, tas tiek palielināts.

Lai veiktu atbildi uz jautājumu, ir jānorāda atbildes variants/-i un jānospiež “Atbildēt”. Kad ir atbildēti visi jautājumi, testu ir iespējams pabeigt.

Pēc testa pabeigšanas tiek atspoguļoti testa rezultāti ar iespēju uzreiz aiziet uz interesējošu jautājumu, uz tā uzklikšķinot.

Kad kāds no darbiniekiem ir pabeidzis testu, lietotājam uz e-pastu atnāk paziņojums par testa rezultātiem. Kā arī ir paredzēta iespēja apskatīt visus testa rezultātus vienuviet – sadaļā “Apmācību rezultāti”

Šajā skatā ir iespējams veikt atlasi par kādu konkrētu darbinieku vai testu un atlasīt pēc testa izpildes datuma. Līdzīgi kā Darbiniekam, Atbildīgajam darbiniekam ir iespēja apskatīties darbinieku atbildes, nospiežot uz “Apskatīt”, tādā veidā uzzinot, uz kādiem jautājumiem uzņēmuma iekšienē ir jāpievērš lielāka uzmanība.

Ja Jums rodas papildus jautājumi sistēmas lietošanā, sazinieties ar Atbilstība.lv klientu administratoru, rakstot uz info@atbilstiba.lv.

cookie

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi.

Piekrītu

Jūsu grozs ()

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Dodieties uz sadaļu Moduļi un veiciet pasūtījumu

Summa apmaksai

Turpināt